SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0i 2003 FULL EXTRA !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose Nderroj BMW X5 2003 3.0i

Posedon: Airbag , ABS , xenon , perde, karrigat me nxemje , xhama te zeza fabrikisht, Fellne 20 cool me goma te reja serviset e sapo kryera... Numer kontaktues 049 444 326 , 049 33 29 29
Informata rreth publikuesit
Shefqet
Oslo, Norway
gjakov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »