SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 3, 1.5, 100 KF
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Lloji :
Mazda 3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 3 prodhim japonez, me te gjitha opsionet qe duhet i kete nje veture moderne dhe qe ofron komoditet dhe rahati gjate vozitjes. Te gjitha veturat kane garancion 3 vite ose 100 mije Km te kaluara. Varesishte nga deshira e klientit mund te porositet edhe vetura me opsionet dhe ngjyrat perkatese. Pse Mazda? mazda eshte marka e veteme e cila prodhohet ne vetem nje fabrike (Mazda Motor Corporation) ne Hiroshima Plan
Informata rreth publikuesit
APP
Ferizaj
+37745435040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »