SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes - Ndërroj Alfa Romeo147JTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire teknike
e regjistruar deri ne fund te vitit 2015
me te gjitha pajisjet, per me shum kontaktoni tel: 045898948
Informata rreth publikuesit
floritene
Fushë Kosovë
045898948
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »