SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 1.9 TDI ne RKS modeli HIGHLINE
Çmimi :
€8,250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon:

1 vit regjistrim RKS
Tempomat, bord computer, klime, 6 shpejtesi. Harxhime minimale.
Navigacion origjinal VW , Aux.
Ne gjendje shume te mire.

Cmimi i negociueshem.

Viber 049492222
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
+37745454242
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »