SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iveco 2.8
Çmimi fillestar :
€8,500.00
Ju kurseni :
€1,955.00 (23% zbritje)
Çmimi :
€6,545.00 Çmimi rritet në €8,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
65998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes iveco 35 c gjendja e ti shum e mir ka 6 muj regjestrim
Numri i telefonit 049147034
045554432
Informata rreth publikuesit
Arbnor N.
İpek
+38649659565
İpek [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »