SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1989
Ekstra :
Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
66014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura asht ne gjendje shum te mir e regjistruar ne rks ka regjistrim deri ne Prill asht tip top si per nga motorri ashtu edhe nga kravesaria per mashum kontakto ne 049256072
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Pejë
+38649256072
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »