SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 pacifik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,900,000
Motori (kubik) :
1.92
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
66024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gold 4 pacifik ngjendje tmir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nesi
Podujevë
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »