SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.2 Benzin. Volkswagen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
66036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet!!
Polo 1.2 Benzin,
Viti Prodhimit: Dhjetor 2006
90'000 klm te kaluara
E ardhur nga zvicra, ne kosove i vetmi pronar jam une.
Vetura vjen me 2 par goma, 1 pare te veres, 1 pare te dimrit.(te reja,vetem nje sezone te perdoruraa)
Regjistrim deri ne muajin dhjetor 2015, dmth edhe 11 muaj.
kontakt: 049 582 324
ne Viber dhe Whatsapp ne kte numer: 044 779 783
Informata rreth publikuesit
beni
Gjakovë
049 582 324
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »