SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,000,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Spoiler
ID e produktit :
66074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedecin 190 , po ne motor osht 2.5 ngjyr te gjelbert te mbyllt metalike ka gomat e veres te reja me fellne 15 alumini
044-181-382
049-181-382
Informata rreth publikuesit
Drilon N.
Nekoc
Nekoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »