SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 peugot 206
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
183,177
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
66166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti i prodhimit 2003
i pa doganuar
ne gjendje te rregullt
per kontakt 044727291
mundesi mdrrimi
Informata rreth publikuesit
valdet
Drenas
044727291
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »