SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Mercedes
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Gjurmues
ID e produktit :
66169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
merceds benz shitet
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Juban A
Doblibare
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »