SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi VW T4 2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
66180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi VW T4 2000 ne gjendje te rregullt ABS, komoditet mbrenda ashtu edhe jasht 1 vjet regjistrim etj . Postuar nëpërmjet celularit.
044 237 556
Informata rreth publikuesit
Kurtaj
Munich, Germany
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »