SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
66181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel vectra
1.6 benzin , viti : fundi dhjetorit 1997 , me dokumenta te rregullta , ne gjendje shum te mir pune.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sajo Sajmir
Tirana, Albania
0697474208
Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »