SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes s320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Zezë
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2002
ID e produktit :
66376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrrimi esht i mundeshm
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidaim
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »