SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 318
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
66443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 318 regjistrim deri ne gusht 2015
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Cufa
Koshtovë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »