SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat C 3.....170 PESSE...
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Prill '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
66459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat c3 viti prodhim 14 07 2007 vetura posedon ketu gjera Avtomatik tiptronik sporte plus edh ne vollani mej ndrru shpejcit formul. komforni gjysem likur edh antillop,karrikat elektrik plus me nxemje cenxore ne bresaq cenxor par si edh mrapan.full opcjon me nje fjal servistin e bem komplet .Ndrrim i munshem BMW 525. 530 AVTOMATIK .OSE GOLLF 5 AVTOMATIK TELI 049868766
Informata rreth publikuesit
mergimi_gjk_
gjakov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »