SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,600
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
66487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
urgjet shitet makina
Informata rreth publikuesit
dardana09
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »