SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Compass
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Jeep Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
64,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
66492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep Compass ne gjendje te rregullt i bere servisimi i motorrit me filtera ulje goma te dimrit etj.
Motorri eshte ne gjendje te rregullt 2.4 benzin . I ardhur nga Zvicrra .
Informata rreth publikuesit
Maxhun
Gjakovë
045948446
Junik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »