SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.9Disel 2006 ( III tkuqe)
Çmimi :
€3,180.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
ID e produktit :
66507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Megane 1.9Disel 2006 ( III tkuqe) 131kw
eshte ne gjendje shum te mir i kompletun
per me shum info.
049668311
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049668311
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »