SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
merrcedes vito
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
66514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti i prodhimit:2002
2.2 disel cdi 112
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »