SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 107 viti 2009 Pa Dogan i sa po ardhur nga ZVICRRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot 107
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
66599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është e sapo ardhur Nga ZVICRRA Pa Dogan PEUGEOT . 107 .
Vetura i Posedon Me Liber Te SERVISIT
Vetura BENZIN VITI 2009 & 2010 :
Vetura posedon këto gjëra :
Me Shpenzime Shumm te Vogla
Vetura ësht shumm e Rujtne
PEUGEOT BENZIN 1.0 .. i
Ulset me rrymë
Pasqyret me Rrym
4 Xhamat me rryëm
Hidraulik
Klima tronik
6 CD Play
ESP
KLIM
ABS
Vetura është siq brenda dhe jashtë e rujtur
Per më shum info kontaktoni në këta Nr:
Tel : 044 125 700
Tel : 049 610 600
Viber +37744125700 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmedin
Gjakovë
+37745569849
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »