SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Lloji :
Smart For Four
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
66670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
smart forfour 2006 rks dizell Postuar nëpërmjet celular kontakt ne viber 00377 44 113 324
Informata rreth publikuesit
Visar
Prizren
044113324
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »