SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 tdi (di) tkuqe ngjendje shum tmir ekstra shum i rujten
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
66674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Osht ngjendje shum te rregullt manuel 6 shpejtsi 1.9 tdi (di) tkuqe shum i mir golf 4 mah punon si sahati hoxhes
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »