SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat scudo
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Scudo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
66701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes fiat scudo ne gjendje te mir ose ndrroj me ndonje pikap tjter
Informata rreth publikuesit
raqa
Ferizaj
045248930
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »