SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VWPASSAT 3c 1.9 TDI I SAPO ARDHUN FULL EXTRA -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
66706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PASSAT 3C AVANTI 1.9 TDI I SAPO ARDHUN NGA FRANCA
VITI I PRODHIMIT 02:12:2005
POSEDON :
KLIMATRONIK :
NAVIGACION :
BORD KOMPJUTER :
TEMPOMAT :
KOMANDA NE TIMON :
SENZORA SHIU :
AIRBAG :
ABS :
DRITA TE MJEGULLES ( HOLLEGENKA ) LLEDA :
NGJYRA HIRI MTALIKE ME PERLA :
I SERVISUAR KOMPLET RRYPI DHEMZOR ETJ.:
LIBRA SERVISI KILOMETRA TESIGURTA :
FELLNE ME 4 GOMA TE REJA TE DIMRIT :
PER ME SHUM NA KONTAKTONI 045 209 616 + VIBER
Informata rreth publikuesit
Eduard
Bern, Switzerland
045 209 616
Bern, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »