SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 sapo i ardheur nga Zvicera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,240
Viti :
2007
ID e produktit :
66712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.9 dtci sapo i ardheur nga zvicera
viti Prodhimit 12.2007 me 6 shpejtesi.
I ardheur prej zviceres 27/12/2014
Fotot jan te bera ne shi
kontakt: 044/777-716
Informata rreth publikuesit
Irfan
Prishtinë
Kaqanik i Vjetër [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »