SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyndai Getz 1.4 benzin , 2005
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Lloji :
Hyundai Getz
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
136,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
66724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
İ shes veturen hyndai getz 136.000 kalume, motorin perfekt, nje aksident e vgel qe e kam pas jma halla ne shqyrtim e kompanies sigurimit, kur me del mjetet do e rregulloj karoserien. ne ket gjendje i shes 2700 euro, po qovse i dreqi ather 3100 euro
Informata rreth publikuesit
Berkant
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »