SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite Mercedes Benz S320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
66725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz S320 3.0
Pa Dogan
E Posa Ardhur Nga Gjermania
Vetura Eshte Ne Gjendje Shum Te mir Full EKSTRA
Per Me Shum Info
045690200
049158219
Informata rreth publikuesit
ardiian.f
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »