SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atego 8 17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
488,695
Motori (kubik) :
107.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
66738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ategon 8 17 me Dogan te paguar i ardhur pej gjermani ne gjerndje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Xonni
Ferizaj
045689495
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »