SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kastro
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1989
ID e produktit :
66799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Baj dhe ndrrim 049689953
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kas
Prishtinë
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »