SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220 Avantgarde-Blueeficienty
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
66812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura ne gjendje perfekte, e rujtne shum,me servise te kryera ne AutoMita,1 Vit Regjistrim ne RKS 01, kilometrazha te garantuara, me shume sene extra: Panoram, sensora parkimi, sensora shiu, Bi-Xenon, me LCD monitor, nxemje ne karrika, jasteka ne karrika, gjysm lekur gjysm bez,me goma te dimrit, gjithashtu dhe 4 fellne 16 , ngjyr vanille interieri. Shpenzime pak, brenda qytetit 7.0/L, jasht qytetit 4.5-5.0/L. Modeli i fundit i prodhuar me 13.11.2010. , Importuar nga Gjermania. Nr telefonit: 049134358
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049134358
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »