SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 1.9TDI Dizel me Tabela RKS
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
19000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
66829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf V 1.9 TDI Dizel Me Tabela Rks 1 Vjet
Posedon/ Airbag/ Servo/ Gjamat Me Rrym/ Esp Etj Extra Full
Esht shum i Mir dhe Rujtur
Te Interesuarit Mund Te Thirrni Ne Ket Numer 044265611/ Viber/ +37744265611
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Ciudadela, Buenos Aires
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »