SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
BMW 520
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Viti :
1993
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
66859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 520
i Viti i prodhimit 1993
2000 Kubik benzin
Vetura posedon keto paisje
; Klim
Abes
Airbag
Mbyllje qendrore
Dritare me rrym
Kulmi hapet me rrym
Regjistrim ka edhe 10 Muaj
Vetura eshte ne gjendje shum te mir si dhe ka Enterier shum te ruajtur siq shifet ne foto
numri per te me njoftuar eshte 044_320_504
Informata rreth publikuesit
rabit
Gjilan
044 320 504
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »