SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E46 -01-
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
66974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw e46 -2.0 - dizel ne gjendje shum te mir teknike ,eshte shum e ruajt,dhe esht dora e par qe vozitet ne kosove ka rigjistrim deri ne maj.
Informata rreth publikuesit
ffatlum
Besianë
044152122
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »