SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto turbo gt 1 .4
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1442.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat punto turbo gt eshte ne gjendje shum te mir , ka motorr 1.4 turbo .abs,.....eshte sportive...shum e shpejt...me letra te paguara deri 05.02.2017
Informata rreth publikuesit
Lani
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »