SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2007
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
67006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A6 3.0 quatro automatik tip-tronik edhe ne timon ndrruesin e shpejtsive ka te kryer dogan homologim viti i prodhimit 23.10.2007 mund te kontaktoni ne ket numer 049888618 044888618
Informata rreth publikuesit
Sali
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »