SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LandRover 2.0
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
Land Rover Freelander
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks
ID e produktit :
67010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LandRover Freelander
2.0diesel
Manual
Ngjyr blue te qelt
Targa shqipris
Dogan te paguar,sigurim te prem,etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Prizren
049881032
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »