SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 e-HDi
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- SHES OSE NDERROJ :

- CITROEN C4 e-HDi

- VITI 2011 - - 1.6 echo HDI 80kw 110ps

- EXTRA :

- Automatik Multi Tronik (shpejtesi ne timon) - Echo Sistem ( Fikje dhe Ndezje automatike ne Semafor)

- Tempomat - komanda ne timon - fikja e Instrument Tables gjat vozitjes naten per mos me pengu shoferin

- Klima Tronik - Radio CD MP3 plus Bluetooth

- FRIGORIFER per ftohjen e pijeve

- Pjesa perpara prej Radios e deri te Freni i dores eshte e punuar prej fije CARBON fabrikisht

- Xhama elektronik para dhe mbrapa

- Air Bag - ABS - ESP - - - Hallogenat i ndizen gjat rrotullimit te timonit ETJ.

- TE INTERESUARIT MUND TE ME KONTAKTOJNE :

- 044 788 666 DHE VIBER +37744788666

- PRES BLERES SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044788666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »