SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes benz 300 TD
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1986
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
67020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz 300 TD 124 ne gjendje te mir 147 PS I regjistruar RKS Viti i prodhimit :1986 Shum i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht Extra ABS Centrall Hidraulik Radio CD 4 Goma te reja dimrit Karrikat lekur Tel.044-423-919 ose 049-667-837
Informata rreth publikuesit
Ridvan
Vushtrri
049667837
Stanovc i Poshtem [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »