SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan navara
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
Nissan Navara
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
67022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TVSH E PAGUAR DHE ME TARGA AA, 6 AIRBEG, KLIMA, 4 PER 4, KLM ME LIBER SHERBIMESH, 2 CELSA, DISQE TE DERDHURA, HEKRA LART DHE ANASH ORIGJINAL, GOMA TE MIRA, PASQYRA ELEKTRIKE, SENSOR DRITE DHE SHIU, ETJ,,,,,, CEMIMI I DISKUTUSHEM
Nr:0695789022
Informata rreth publikuesit
Rei
Vlora, Vlorë, Albania
Vlora, Vlorë, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »