SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Lloji :
Ford Galaxy
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
67030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford galaxy
Viti prodhimit 1999, 1,9 nafte , 300.000 km , me letra te rregullta dhe te paguara , gjendje shum te mir : 0698744737
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rigert
Tirana, Albania
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »