SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vaneo 1.7 cdi 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Lloji :
Mercedes Vaneo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
67094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.,,,
Informata rreth publikuesit
Geti
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »