SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Berlingo 1.6 HDI ADVANCE
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi
ID e produktit :
67100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Berlingo ADVANCE
Viti i prodhimit 04/2007
Diesel 1.6 HDI 55kW- 75PS
Km e kaluara 188mije (posedoj libren e servisit)
Posedon; ABS, ESP, AirBag, Sensor Shiu, Mbyllje qendrore, Timon Hidraulik, Drita te mjegulles, mbajteset mbi krov, pasqyret elektronike, dritare elektronike etj, vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe e rujshme shume (shiko foto)kam punuar vet me te hargjimet i ka shume te vogla mesatarja 5.5l, vetura eshte padoganuar me tabela Gjermane dhe per momentin gjindet ne Kosov ne garazh, ju lutem vetem bleres serioz shkruani permes e-mailit sepse tani jam ne Gjermani ata qe jan serioz pastaj bisedojm ne telefon ju faleminderit
Informata rreth publikuesit
S
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »