SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet rover 200 ne gjendje shum te mire
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Lloji :
Rover 200 Series
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1988
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
67101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rover 200
2.0 tdi
6.0 L 100 km
Ne gjendje shum te mire rechistrim deri ne muajin gusht Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lisandër
Prishtinë
044863913
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »