SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan X-Trail
Çmimi :
€7,199.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '15
Lloji :
Nissan X-Trail
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
67102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nissan X-trail 2.2 diesel RKS 6 shpejtsi ABS ESP SRS AirBag 2 qelsa fabrikisht terheqja me gomat e para vozitje te ngadalshme ne teposhtze eshte 4X4 4X2 dhe Auto Xhamat elektronik pasqyret levizese dritat levizese hollogenka para dhe mbas Timonin Multi-funksional Ftohes per Pije Panoram i ruajtur po si nga motori po ashtu edhe nga karoseria. Viber..+37744939847 Qmim 7200... MUNDSI NDRIMI 044-267-491
Informata rreth publikuesit
Drilon
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »