SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Expert Pickup
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot Expert
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
Airbags, DVD Player
ID e produktit :
67125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot Expert 2.0 HDI LKW 110 PS,pickup Shumë i shpejt,shumë i mirë,motorin TIP TOP,shumë i pastër dhe i ruajtur edhe shumë i shtrengum Shpenzimet e karburantit shumë të vogla Posedon 3 ulëse dhe mbrapa hapësiren për transport malli. Momentalisht është me tabela të huaja i ardhur nga Gjermania, Data e prodhimit: 26.06.2001 Qmimi 2700 € i diskutueshëm
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Malishevë
044391893
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »