SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw ceddy
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
67126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pickup per transport i sa po ardhun nga gjermonia dogan edhe homoligim te pagume
+38649872274
Informata rreth publikuesit
Liridon
Mitrovicë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »