SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
67134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura shum e ruajtur mbrenda dhe jasht osht full extra,pres vetem blers serioz....... tel 044 445 080
Informata rreth publikuesit
trimi_upss
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »