SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C 220 CDI AVANGARD
Çmimi :
€14,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes B 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
67155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 220 CDI AVANGARD ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike makina eshte e sa po ardhur nga gjermania me portobahazh xhami sendiljet elektrike navigator kamijo manuale me 5 marshe sensor parkimi para mbrapa dhe shiu ! 210000 km me 2 celsa cmimi i diskutueshem ! nr 0696296601
Informata rreth publikuesit
Miklovan
Berat, Albania
Berat, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »