SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
berlingo
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Lloji :
Citroen Berlingo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
67214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes citroen berlingo ne gjendje te mir te gjith te interesuarit te kontaktojn ne ket nr 044108261
Informata rreth publikuesit
Argjent
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »